ما می دانیم که اتصال سریع و قابل اعتماد برای هر کسب و کاری ضروری است، اپلیکیشن های متعدد باید در 24 ساعت روز و 7 روز هفته کار کنند.
برای پاسخگویی به نیازهای محیط تجاری پویا و دائماً در حال تحول شما، ما پیشنهاد می کنیم فیبر نوری را وارد کسب و کار خود کنید. فیبر نوری بهترین راه اتصال کسب و کار شما به جهان بوده و اتصالی است که از اهداف کسب و کار شما پشتیبانی می کند. ساختار FTTB بهترین روشی است که در آن فیبر نوری تا محل کار شما کشیده شده و راهکاری بسیار مقرون به صرفه و آینده نگرانه برایتان تعریف می کند. فیبر نوری یک مسیر مقیاس پذیر، قابل اعتماد و انعطاف پذیر برای تمام نیاز های کسب و کارتان فراهم کرده و اتصالی یکپارچه را ایجاد می کند.

چه عواملی در انتخاب راهکار مناسب به شما می کند؟

• سرویس هایی که می خواهید به کاربران خود ارائه دهید.
• پهنای باند مورد نیاز برای هر کاربر
• تعداد کاربران هر ساختمان


چرا از راهکار FTTB برای سرویس دهی در محل کار خود استفاده کنیم؟
مقرون به صرفه
این شرکت یک راهکار مقرون به صرفه ی فیبر نوری با پوشش گسترده بر روی شبکه ایجاد می کند یعنی تنها بر روی یک کابل فیبر نوری داده، صدا و ویدئو را انتقال می دهد که این امر بطرز قابل توجهی موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود.

قابلیت سفارشی سازی و مقیاس پذیری
این که شرکت شما در اندازه ی متوسط است و به یک شبکه ی All-in-one صدا و کاربردهای پهن باند نیاز دارید و یا یک شرکت بزرگ با چند شعبه هستید و به یک راهکار خاص نیاز دارید، راهکار فیبر نوری ما (FTTB) نیازهای شما را سفارشی سازی و یکپارچه می نماید.

قابلیت اطمینان
فیبر نوری، یک استاندارد جهانی اتصال قابل اعتماد است. با در نظر گرفتن مسیر پشتیبان، آپ تایم (زمان بهره برداری) صد در صدی برای این اتصال تضمین می شود. این بدان معناست که در موارد نادری که با قطعی فیبر مواجه شدید با استفاده از مسیر دیگر شما همچنان متصل باقی خواهید ماند.

چند منظوره و تطبیق پذیر
مقیاس پذیری ذاتی فیبر و قابلیت اطمینان آن به این معنی است که می توان صدا، ویدئو و داده ی مورد نیاز کسب و کار را بر روی یک شبکه واحد، منتقل کرد ضمن اینکه کیفیت سرویس هر برنامه حفظ شده و در هزینه ها نیز بدون چشم پوشی از کیفیت و کارایی سرویس، صرفه جویی می شود.سریع و انعطاف پذیر
قابلیت دسترسی بالا و زمان تاخیر کم شبکه ، تمام نیازهای اختصاصی شبکه و پهنای باند بالا را تضمین می کند. نه تنها شبکه فیبر نوری دارای سرعت بالایی است، بلکه بسیار انعطاف پذیر بوده و پهنای باند می تواند در هنگام نیاز به سرعت به روز رسانی شود.
این شرکت با توانایی مدیریت خدمات متعدد بر روی یک کابل فیبر نوری، درب را بر روی نسل جدید اتصال با قابلیت یکپارچه سازی فوق العاده گشوده است.
ما به کسب و کار شما امکان دستیابی به یک راهکار یکپارچه و جامع که در آن صدا، ویدئو، داده و سایر خدمات مبتنی بر IP بصورت کارآمد و بهینه سازی شده بر روی یک شبکه ی واحد قرار می گیرند را می دهیم. این امر به طور مستقیم بر بهره وری کسب و کار شما تاثیر گذاشته و موجب صرفه جویی در هزینه ها نیز می گردد.

راهکار شبکه FTTB
شرکت طیف گستر با ارائه ی راهکار خود با انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان بالا، پلت فرمی را ایجاد می کند که در آن صدا، تصویر و داده و سایر سرویس ها و محصولات مبتنی بر IP به راحتی یکپارچه سازی می شوند. با اختصاص یک فیبر گیگا بیت به بیزینس شما ظرفیت بالا و دسترسی همیشگی به آن در اختیارتان قرار می گیرد و می توانید در آینده نیز مقیاس آن را با توجه به نیازتان ارتقاء دهید.
ما قادریم بر اساس شناسایی دقیق نیازهای شما، ظرفیت جداگانه امن برای صدا، تصویر و داده اختصاص دهیم . راهکار FTTB یک راهکار یکپارچه و آینده نگرانه ارائه داده و بطرز قابل توجهی در هزینه های زیر ساخت صرفه جویی می نماید.

نحوه ی پیاده سازی
در مقایسه با روش های سنتی اجرای FTTB مبتنی بر تکنولوژی اترنت، شبکه GPON با بهره گیری از اسپیلیتر فیبر نوری به عنوان تجهیزات FTTB، نیاز به سوئیچ های مجتمع را از بین می برد. و این نه تنها باعث کاهش لایه های شبکه می شود، بلکه به طور چشمگیری هزینه ی دسترسی نودها به شبکه را نیز کاهش می دهد. علاوه بر این یک شبکه توزیع فیبر نروی پسیو به منبع تغذیه احتیاج نداشته و موجب کاهش مشکلات فضای استقرار و میزان شکست نیز می شود.
با بهره گیری از GPON و FTTB در کنار هم درب را بر روی پهنای باند فوق العاده باز خواهید کرد و از سرمایه ی خود حفاظت کرده و در آینده نیز می توانید آن را ارتقاء دهید.

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید